Szukaj:

krzyzZ głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20.01.2017 r. w Warszawie, w wieku 75 lat zmarł po ciężkiej chorobie Profesor dr hab. inż. Ryszard Krystek.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne XI Międzynarodowe Seminarium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego GAMBIT, które odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2016 r. w Politechnice Gdańskiej. W tym roku mija 20 lat od pierwszego spotkania w ramach formuły GAMBIT i z tej okazji przygotowujemy specjalną edycję Seminarium, współorganizując je z Instytutem Transportu Samochodowego oraz Instytutem Badawczym Dróg i Mostów.

huberMaksymilian Tytus Huber ur. 4 stycznia 1872 w Krościenku nad Dunajcem, zm. 9 grudnia 1950 w Krakowie – polski naukowiec, inżynier mechanik.

Szanowni Uczestnicy Seminarium GAMBIT 2012

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przyjazd do Gdańska i aktywny udział w Seminarium GAMBIT 2012. Państwa obecność i wkład merytoryczny w program Seminarium są dowodem potrzeby organizowania tego typu forum wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w naszym kraju. Zgodnie z zapowiedzią zamieszczamy wnioski końcowe, które po konsultacjach z Państwem prześlemy do instytucji i organizacji odpowiedzialnych za brd w Polsce, z Prezydentem, Premierem i Ministrem Transportu.

banner520x60

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym Międzynarodowym Seminarium GAMBIT, które odbędzie się w Politechnice Gdańskiej w dniach 26-27 kwietnia 2012. Cykl seminariów na temat teorii i praktyki stosowanej w działaniach prewencyjnych na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego zainicjowaliśmy w 1996 roku. Jego tematem był projekt "Zintegrowanego programu bezpieczeństwa ruchu drogowego GAMBIT'96", zrealizowany ze środków Komitetu Badań Naukowych na zamówienie ówczesnego Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej. Od tego czasu spotykamy się w Politechnice Gdańskiej co 2 lata. Na zakończenie spotkania porozmawiamy o programie jubileuszowego, X Seminarium GAMBIT, zaplanowanego na kwiecień 2014.