Szukaj:

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne XI Międzynarodowe Seminarium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego GAMBIT, które odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2016 r. w Politechnice Gdańskiej. W tym roku mija 20 lat od pierwszego spotkania w ramach formuły GAMBIT i z tej okazji przygotowujemy specjalną edycję Seminarium, współorganizując je z Instytutem Transportu Samochodowego oraz Instytutem Badawczym Dróg i Mostów.

Gambit 2012 - banner

W dniach 23-25 kwietnia 2008 roku odbyło się kolejne Międzynarodowe Seminarium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego „GAMBIT”, które organizowane jest w Politechnice GdSerdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym Międzynarodowym Seminarium GAMBIT, które odbędzie się w Politechnice Gdańskiej w dniach 26-27 kwietnia 2012. Cykl seminariów na temat teorii i praktyki stosowanej w działaniach prewencyjnych na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego zainicjowaliśmy w 1996 roku. Jego tematem był projekt "Zintegrowanego programu bezpieczeństwa ruchu drogowego GAMBIT'96", zrealizowany ze środków Komitetu Badań Naukowych na zamówienie ówczesnego Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej. Od tego czasu spotykamy się w Politechnice Gdańskiej co 2 lata. Na zakończenie spotkania porozmawiamy o programie jubileuszowego, X Seminarium GAMBIT, zaplanowanego na kwiecień 2014.

W dniach 23-25 kwietnia 2008 roku odbyło się kolejne Międzynarodowe Seminarium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego „GAMBIT”, które organizowane jest w Politechnice Gdańskiej co dwa lata.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przyjazd do Gdańska i aktywny udział w Seminarium GAMBIT 2012.

Państwa obecność i wkład merytoryczny w program Seminarium są dowodem potrzeby organizowania tego typu forum wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w naszym kraju.